Męskie problemy

Sigma-Tau
Erbagil

Męskie problemy

LISTA POLECANYCH GABINETÓW - ANDROLODZY

Prof. Jolanta Słowikowska-Hilczer
NZOZ Salve Medica
Szparagowa 10, 91-211 Łódź
42 254 64 00
jolanta.slowikowska-hilczer@umed.lodz.pl

NZOZ Constansmed
Narutowicza 28, 90-135 Łódź
42 630 33 53
jolanta.slowikowska-hilczer@umed.lodz.pl

NZOZ Pregmed
1 Maja 24/26, 90-718 Łódź
42 663 96 73
jolanta.slowikowska-hilczer@umed.lodz.pl

---

Prof. Grzegorz Jakiel
Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA
Złota 6, 00-019 Warszawa
grzegorz.jakiel@umlub.pl

---

Prof. Krzysztof Kula
Gabinet "Damed"
Piotrowska 5, 90-406 Łódź
501 384 646
42 633 73 25
krzysztof.kula@umed.lodz.pl

---

Prof. Marek Mędraś
Gabinet Prywatny
Grunwaldzka 19/2, 50-384 Wrocław
m.medras@gmail.com

---

Prof. Jerzy Radwan
Klinika Leczenia niepłodności "GAMETA"
Rudzka 34/36, 95-030 Rzgów
42 645 77 77
jradwan@gameta.pl
www.gameta.pl

Centrum Zdrowia "GAMETA"
Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia
58 664 25 25
jradwan@gameta.pl
www.gameta.pl

Centrum Zdrowia "GAMETA"
Kościuszki 11, 25-310 Kielce
41 369 55 5
jradwan@gameta.pl
www.gameta.pl

---

Dr Jan Karol Wolski
Przychodnia Novum
Bociania 13, 02-807 Warszawa
501 580 793
jkwolski@op.pl

---

Dr n. med. Elżbieta Oszukowska
Specjalistyczne Gabinety Medyczne "Dermed"
Piotrkowska 47, 90-406 Łódź
42 663 14 63
elzbieta.oszukowska@umed.lodz.pl
www.dermed.com.pl

---

Dr Tomasz Hołoszkiewicz Gabinet Prywatny
Karłowicza 9, 41-800 Zabrze
601 470 300
32 271 80 38
holoszkiewicz.tomasz@wp.pl

---

Dr Leszek Bergier
Gabinet Prywatny
Budziszyńska 1, 31-619 Kraków
607 350 407
12 641 02 21
leszek.bergier@gmail.com

Gabinet Prywatny
Św. Łazarza 14, 31-530 Kraków
leszek.bergier@gmail.com

---

Dr Marek Ciesielski
Gabinet Prywatny
Grunwaldzka 129 A, 60-313 Poznań
693 391 222
androlog@tlen.pl

---

Dr Leszek Lachowicz
Gabinet Prywatny
Świtezianki 3, 31-563 Kraków
663 178 699
lachowil@interia.pl

---

Dr Maciej Socha
Gabinet Prywatny
Pestalozziego 6/40, Bydgoszcz
781 01 02 03
maciej.socha@cm.umk.pl

---

Dr Maciej Jan Dokrzewski
Gabinet Prywatny
Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice
502 521 524
32 201 30 56
maciej.socha@cm.umk.pl www.seksuologkatowice.pl

Gabinet Prywatny
Barlickiego 10, 44-100 Gliwice
32 231 31 59
maciej.socha@cm.umk.pl

Gabinet Prywatny
Świętego Pawła 11, 41-500 Chorzów
maciej.socha@cm.umk.pl

---

Dr Andrzej Rogoza
Poradnia Andrologii i Niepłodności Małżeńskiej
Beniowskiego 37, 80-355 Gdańsk
602 216 184
rogoza@poczta.fm
www.rogoza.pl

Męskie problemy

Polecane gabinety - urolodzy

© Copyright for Polish edition - Rovers Polska 2016

Napisz do nas - info@rovers.pl