Męskie problemy

Sigma-Tau
Erbagil

Męskie problemy

Infekcje intymne

Infekcje Intymne można rozpoznać obserwując takie objawy, jak świąd, pieczenie okolic intymnych, upławy, ból przy stosunku. W takich przypadkach należy spodziewać się, że mamy do czynienia m.in. z kandydozą czy grzybicą pochwy, stanami zapalnymi sromu i pochwy, waginozą bakteryjną (u Niej) lub też balanitis czy stanami zapalnymi żołędzi i napletka, stulejce (u Niego).

Choroby tej nie wolno bagatelizować, gdyż może prowadzić do poważnych powikłań.

Jak chronić się przed infekcjami intymnymi:

  • Dbaj o higienę okolic intymnych; myj je codziennie.
  • Często zmieniaj ręcznik lub stosuj osobny do okolic intymnych.
  • Kąp się raczej pod prysznicem niż w wannie.
  • Używaj bielizny z materiałów przepuszczalnych, unikaj sztucznych materiałów.
  • Z rozwagą korzystaj z basenu, sauny, toalety publicznej itp.
  • Podczas współżycia seksualnego stosuj prezerwatywy.

BANIVAL® - dla niego

Banival

WSKAZANIA

Banival® jest powoli uwalniającą się emulsją zalecaną w leczeniu zapalenia żołędzi i napletka, niezależnie od przyczyny. Działa na stan zapalny i obrzęk, zwalcza objawy takie jak zaczerwienienie, uczucie pieczenia i świąd. Wykazuje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, grzybobójcze i wirusostatyczne. Regeneruje tkanki i przywraca prawidłową fizjologię.

ZASADA DZIAŁANIA

Ozonidy powstałe z ozonu poprzez blokowanie cyklooksygenazy (COX), hamowanie syntezy prostaglandyn oraz aktywację enzymów degradacji histaminy i serotoniny efektywnie i szybko redukują proces zapalny. Ozonidy poprzez zaopatrzenie komórek w bio-przyswajalny tlen molekularny stymulują proces regeneracji tkanki. Bio-peroksydy dezynfekują żołądź, wykazują działanie antybakteryjne, grzybobójcze i wirusostatyczne. Octan witaminy E wzmaga działanie przeciwzapalne, stymuluje tworzenie się naskórka i regenerację tkanek. Kwas hialuronowy integruje zdolności regeneracyjne ozonidów, poprawia jędrność i napięcie skóry. Wosk pszczeli tworzy wodoodporny film. Olejek drzewa herbacianego wzmacnia działanie grzybobójcze Ozoilu®.

Produkt nie zawiera leków, barwników i alergenów. Testowany dermatologicznie, mikrobiologicznie i cytotoksycznie.

Proxana - opis Proxana - sklep

Męskie problemy

© Copyright for Polish edition - Rovers Polska 2016

Napisz do nas - info@rovers.pl